• codzienna stomatologia
    Stomatologia
    zdrowie i piękno w prezenecie

Umów się na wizytę

601 - 155 - 351

32 317 - 88 - 88

MYSŁOWICE

604 - 987 - 979

512 - 515 - 052

DĄBROWA GÓRNICZA

Lub wyszukaj termin i zarezerwuj ONLINE

Nasz zespół – stomatolodzy Dąbrowa Górnicza i Mysłowice

Poszukiwania dobrego stomatologa niejednokrotnie są bardzo trudne, w szczególności w przypadku chęci znalezienia specjalisty dla dzieci i osób cierpiących na dentofobię. W gabinetach Codzienna Stomatologia znajdujących się na terenie Dąbrowy Górniczej i Mysłowic niedaleko Katowic pracują wyłącznie doświadczeni i niesamowicie empatyczni stomatolodzy, którzy dbają o komfort i jak najlepsze samopoczucie Pacjenta na wizycie. Każdy z lekarzy pracujących w klinice ma swoją specjalizację i konkretny obszar zainteresowań, który poszerza również w życiu prywatnym. Nasi stomatolodzy codziennie zarażają Pacjentów swoją miłością do stomatologii, dzięki czemu większość z osób, które zdecydowały się odwiedzić gabinety Codziennej Stomatologii, wychodzi z nich z uśmiechem na twarzy.

W czym specjalizują się lekarze Codziennej Stomatologii?

W zespole tworzącym klinikę Codziennej Stomatologii znajduje się stomatolog estetyczny, ortodonta, protetyk, chirurg stomatologiczny i szczękowo-twarzowy. Ponieważ łączy ich pasja i chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności, nieustannie poszerzają swoją wiedzę na krajowych i międzynarodowych sympozjach, konferencjach i targach stomatologicznych. Dzięki temu możemy zaoferować wszystkim Klientom leczenie na światowym poziomie z wykorzystaniem najnowszych technologii. Przyjmujemy nie tylko dorosłych, ale również osoby starsze, młodzież i dzieci już od 3. roku życia.

Zachęcamy do zapoznania się bliżej z osobami tworzącymi zespół Codziennej Stomatologii i umawiania się na wizyty do specjalistów wszystkich mieszkańców Dąbrowy Górniczej i Mysłowic, a także całego województwa śląskiego.