Stomatologia zdrowie i piękno w prezencie

Umów się na wizytę

601 155 351

32 317 88 88

MYSŁOWICE

604 987 979

512 515 052

DĄBROWA GÓRNICZA

Lub wyszukaj termin i zarezerwuj ONLINE

Umów się na wizytę

601 155 351

32 317 88 88

MYSŁOWICE

604 987 979

512 515 052

DĄBROWA GÓRNICZA

Lub wyszukaj termin i zarezerwuj ONLINE

Wybielanie Laserowe

INNOWACYJNY SPOSÓB NOWOŚĆ NA RYNKU  Wybielanie systemem BEYOND należy do najbardziej popularnych na świecie. Zabiegi wybielania zostały bezpiecznie wykonane na ponad milionie pacjentów. Nasza lampa wybielająca zawiera najbardziej zaawansowany technologicznie system filtrujący dostępny na rynku. Użycie "zimnego światła" powoduje, że zabieg jest jednorazowy i nie ma skutków ubocznych.

Trzydziestominutowa procedura natychmiastowo utlenia szkliwo zębów przywracając im ich naturalną biel. Efektem jest wybielenie zębów od 5 do 14 odcieni według skali VITA standardowo używanej przez stomatologów. Rezultaty są o 30% lepsze od wybielania nakładkowego i zdecydowanie lepsze od podobnych systemów. Zabieg za pomocą systemu BEYOND jest jednorazowy, bez podrażnienia zębów czy innych efektów ubocznych.
Niebieskie światło wysokiej częstotliwości emitowane przez akcelerator Beyond Whitening aktywuje formułę wybielającą, która zawiera nadtlenek wodoru (H2O2) oraz dwutlenek krzemu wraz ze specjalnymi związkami Beyond używa frakcji niebieskiej światła o długości fali pomiędzy 480 a 520 nanometrów. Światło jest filtrowane przez specjalny układ optyczny co całkowicie eliminuje szkodliwe światło podczerwone i ultrafioletowe.

Akcelerator Beyond wydziela niższą temperaturę niż podobne produkty dzięki użyciu najnowszej techniki optycznej dzięki czemu nie ma podrażnienia nerwów. 30 minutowy proces jest bardzo efektywny szczególnie w przypadku zębów przebarwionych przez papierosy oraz kawę czy herbatę. Wybielone zostają także zęby, które utraciły swoja naturalną barwę po stosowaniu takich lekarstw jak tetracyklina.

Środek wybielający zawiera również składnik obniżający wrażliwość zębów.

Pytania:

Czy moje zęby nadają się na wybielanie zimnym światłem?
System Beyond daje szansę niemal każdemu . Przede wszystkim dotyczy to osób, których zęby zostały przebarwione poprzez palenie tytoniu czy picie kawy czy herbaty. W mniejszym stopniu Beyond wybieli również zęby przebarwione tertacyklina, poplamione fluorem czy tez zżółknięte poprzez stosowanie leków.

Jak bardzo wybielone będą moje zęby?
Przeprowadzone testy potwierdzają, ze po zastosowaniu wybielania Beyond, zęby uzyskują odcień od 5 do 14 odcieni bielszy (wg skali VITA). Rezultaty zależne są od tego jak bardzo przebarwione były zęby.

Jak długo utrzyma się efekt wybielania?
Efekt wybielenia utrzymuje się w zależności od indywidualnych czynników fizjologicznych, diety i higieny jamy ustnej od roku do trzech lat.

Jaka jest różnica pomiędzy systemem Beyond a innymi metodami?
Ta technika wybiela zęby natychmiastowo bez żadnych efektów ubocznych. Nie uszkadza zębów i daje najwyższy możliwy rezultat.

Jak długo trwa zabieg systemem Beyond?
Wraz z fazą przygotowawczą zabieg trwa około 60 minut. Sama faza wybielania to akceleratorem to 30 min.

Jak bezpieczny jest zabieg systemem Beyond?
Technologia zimnego światła Beyond jest całkowicie bezpieczna. Zimne światło stosowane w naszym systemie nie powoduje podrażnienia nerwów. Natomiast środek wybielający jest oparty na składnikach wodnych i nie uszkadza ani zęba ani szkliwa.

Jak mam dbać o moje zęby po zabiegu?
Pierwsze 48 godzin po zabiegu nazywane są "białymi godzinami". Należy zaprzestać palenia papierosów, picia kawy, herbaty, coli, czerwonego wina i innych "kolorowych" napojów oraz spożywania pokarmów.

Czy plomby zostaną wybielone?
Nie. Wybielone zostaną tylko zęby, natomiast plomby czy korony nie zmienią koloru i jeżeli są widoczne ,będą wymagały wymiany.

,