• codzienna stomatologia
    Stomatologia
    zdrowie i piękno w prezenecie

Umów się na wizytę

601 - 155 - 351

MYSŁOWICE

604 - 987 - 979

DĄBROWA GÓRNICZA

 

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna to jeden z obszarów, w których się specjalizujemy. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc pacjentom w utrzymaniu zębów w odpowiednim stanie poprzez diagnostykę, profilaktykę i leczenie, możemy jednak zadbać także o ich wygląd. Ma to duże znacznie, ponieważ uśmiech odgrywa w dzisiejszym świecie niebagatelną rolę. Osoby dbające o zdrowie i prezencję uważane są za bardziej atrakcyjne. Znacznie chętniej podejmuje się z nimi współpracę w biznesie oraz przebywa w ich towarzystwie na stopie towarzyskiej. Piękne i zdrowe zęby przyczyniają się bowiem do wyższej samooceny i pewności siebie w relacjach międzyludzkich.

Co obejmuje stomatologia estetyczna?

Zakres realizowanych zabiegów ustalany jest indywidualnie. W niektórych przypadkach, aby zapewnić pacjentowi piękny uśmiech, wystarczy jedynie przeprowadzić oczyszczanie i wybielanie zębów. W innych z kolei konieczne jest podjęcie szerszego zestawu działań. Wpływ na to, jak prezentuję się uśmiech, ma bowiem nie tylko wygląd uzębienia, ale także dziąseł. Kiedy dochodzi do tego, że przykrywają one częściowo zęby, stając się zbyt widoczne (tzw. uśmiech dziąsłowy), należy skorygować ich kształt.

Realizowane zabiegi

Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy szeroki zakres zabiegów, dzięki którym będą mogli pochwalić się piękny i białym uśmiechem. Przeprowadzamy korekcję kształtu zębów oraz dziąseł. Rozjaśniamy uzębienie, nadając mu jednolitą kolorystykę. Doradzamy również, w jaki sposób zadbać o jego wygląd w warunkach domowych. Zanim przystąpimy do wykonania zabiegów, oceniamy zakres koniecznych działań oraz przeprowadzamy konsultacje z pacjentem dotyczące oczekiwanych efektów. Gwarantujemy dobre samopoczucie i widoczną różnicę już po pierwszym zabiegu!