• codzienna stomatologia
    Stomatologia
    zdrowie i piękno w prezenecie

Umów się na wizytę

601 - 155 - 351

MYSŁOWICE

604 - 987 - 979

DĄBROWA GÓRNICZA

 

STOMATOLOGIA W DĄBROWIE GÓRNICZEJ I MYSŁOWICACH

Codzienna Stomatologia i Kosmetologia w Mysłowicach oraz Dąbrowie Górniczej to gabinety świadczące pełen zakres usług stomatologicznych. Zespół doświadczonych stomatologów, korzystający z najnowszego sprzętu, pozwala nam działać kompleksowo i w pełni profesjonalnie, z troską o komfort oraz bezpieczeństwo Pacjentów.


Wykonujemy zarówno proste czynności związane z diagnostyką i stomatologią zachowawczą, jak również specjalistyczne badania oraz zabiegi stomatologiczne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo przede wszystkim zabiegi stomatologii estetycznej, chirurgii stomatologicznej, protetyki i ortodoncji. Zajmujemy się leczeniem zębów osób dorosłych oraz stomatologią dziecięcą. Wybielamy zęby, zakładamy implanty zębowe, leczymy krzywy zgryz oraz ubytki. Wykorzystujemy innowacyjne metody znieczulenia, gwarantując bezbolesny przebieg wizyty.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami świadczonych usług stomatologicznych – ich listę zamieszczamy dla Państwa poniżej. W razie dodatkowych pytań dotyczących zakresu oferty, można się z nami skontaktować drogą telefoniczną bądź mailową. Przedstawiciele Codziennej Stomatologii i Kosmetologii służą radą i pomocą.


ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH


Od diagnostyki, po chirurgię stomatologiczną – w naszej klinice udzielamy pomocy każdemu Pacjentowi, który zmaga się z problemami uzębienia. W zakres świadczonych usług wchodzą: