• codzienna stomatologia
    Stomatologia
    zdrowie i piękno w prezenecie

Umów się na wizytę

601 - 155 - 351

MYSŁOWICE

604 - 987 - 979

DĄBROWA GÓRNICZA

 

Usługi stomatologiczne

Pacjentom odwiedzającym nasze gabinety w Mysłowicach oraz Dąbrowie Górniczej oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych. Wszystkie zabiegi wykonuje u nas zespół złożony z doświadczonych stomatologów, korzystających z najnowszego sprzętu. Pozwala nam to zapewnić kompleksową obsługę i skuteczne leczenie połączone z troską o komfort oraz bezpieczeństwo Pacjentów.

Co obejmuje nasza oferta stomatologiczna?

Zatrudnieni przez nas specjaliści posiadają niezbędne przygotowanie do prowadzenia diagnostyki oraz leczenia zębów zarówno u pacjentów dorosłych, jak i dzieci. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod i materiałów mogą przeprowadzić procedury wszelkie procedury szybko i bezboleśnie. Nawet zabiegi endodontyczne realizowane są u nas w trakcie jednej wizyty. W naszej ofercie znalazły się również zabiegi profilaktyczne, które ograniczają ryzyko wystąpienia próchnicy.

Przywracamy pacjentom zdrowy i piękny uśmiech. Po wybielaniu zębów oraz zabiegach z zakresu stomatologii estetycznej będą się mogli oni pochwalić estetycznym uzębieniem. Dbamy jednak nie tylko o to, żeby było ono białe, ale także równe. Zajmujemy się bowiem także ortodoncją. W jej ramach dobieramy aparaty dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów, co pozwala na efektywne korygowanie posiadanych przez nich wady zgryzu.

Pomagamy również w uzupełnieniu braków w uzębieniu. Zależnie do preferencji pacjentów oraz ich oczekiwań finansowych używamy do tego celu koron porcelanowych i ceramicznych, licówek, wkładów koronowych oraz implantów. Jesteśmy również w pełni przygotowani do realizacji procedur chirurgicznych takich jak ekstrakcja zębów, resekcja zębów zatrzymanych, czy przecinanie wędzidełek.

Wykorzystujemy innowacyjne metody znieczulenia, gwarantując bezbolesny przebieg wizyty.

Dowiedzcie się więcej o oferowanych usługach stomatologicznych


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami świadczonych usług stomatologicznych – ich listę zamieszczamy dla Państwa poniżej. W razie dodatkowych pytań dotyczących zakresu oferty, można się z nami skontaktować drogą telefoniczną bądź mailową. Przedstawiciele Codziennej Stomatologii i Kosmetologii służą radą i pomocą.


ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH


Od diagnostyki, po chirurgię stomatologiczną – w naszej klinice udzielamy pomocy każdemu Pacjentowi, który zmaga się z problemami uzębienia. W zakres świadczonych usług wchodzą: