Stomatologia zdrowie i piękno w prezencie

Umów się na wizytę

601 155 351

32 317 88 88

MYSŁOWICE

604 987 979

512 515 052

DĄBROWA GÓRNICZA

Lub wyszukaj termin i zarezerwuj ONLINE

Umów się na wizytę

601 155 351

32 317 88 88

MYSŁOWICE

604 987 979

512 515 052

DĄBROWA GÓRNICZA

Lub wyszukaj termin i zarezerwuj ONLINE

Promocja

Gabinet stomatologiczny Codzienna Stomatologia i Kosmetologia świadczy kompleksowe usługi stomatologiczne w atrakcyjnych cenach. W mieszczących się w Dąbrowie Górniczej i Mysłowicach gabinetach uzyskacie Państwo pomoc stomatologa, protetyka i ortodonty. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z zabiegami stomatologicznymi będącymi aktualnie na promocji.

  • piaskowanie scaling i fluoryzacja 350 zł

Podaruj komuś wyjątkowy uśmiech! Barwniki z dymu papierosowego, kawy, herbaty, wina mają wpływ na kolor zębów. Gdy napoje oraz pokarmy negatywnie wpłynęły na biel naszych zębów możemy poddać je zabiegowi usuwania kamienia. Scaling polega na eliminacji twardych, zmineralizowanych złogów nazębnych przy pomocy urządzania – skalera. Kamień nazębny wpływa negatywnie nie tylko na estetykę uzębienia. Przyczynia się również do powstawania pośrednich lub bezpośrednich źródeł zapalanych przyzębia, ubytków zębów, chorób i odsłonięcia dziąseł. Kolejnym etapem wizyty w gabinecie stomatologicznym jest piaskowanie. Silny strumień piasku dentystycznego generowany przez piaskarkę, szybko i skutecznie usunie drobiny kamienia, przebarwienia oraz osad nazębny. Piaskowanie to zalecany zabieg nie tylko dla osób, które często korzystają z używek, ale również dla posiadaczy aparatu ortodontycznego. Zabieg piaskowania pozwala na oczyszczenie niedostępnych dla szczoteczki miejsc. W efekcie zęby odzyskają biel oraz zmniejszy się ryzyko rozwinięcia szkodliwych mikroorganizmów.

  • Wybielanie laserowe zębów 1500 zł „Uśmiech skraca dystans między ludźmi” teraz 1100 zł.

Naturalnie śnieżnobiałe zęby, które są niezaprzeczalnym atutem urody, należą niestety do rzadkości, dlatego współczesna stomatologia estetyczna wychodzi naprzeciw pacjentom, dla których uśmiech jest istotnym elementem zdrowia i własnego wizerunku. Obecnie Pacjenci oczekują nie tylko skuteczności, ale także wymiernych efektów w niedługim czasie. W Klinice Dr. Łukasza Babczyńskiego zabieg wybielania zębów przebiega w dynamiczny sposób. Najlepszą metodą jest wybielanie z wykorzystaniem światła jako aktywatora – lampy Beyond. Istotą tej techniki jest redukcja do minimum czasu wykonywania zabiegu. Co więcej, oczekiwany efekt jest widoczny natychmiast po jego zakończeniu. Proces wybielania przebiega w następujący sposób: na samym początku, higienistka stomatologiczna osłania dziąsła Pacjenta. Następnym krokiem jest nałożenie na zęby żelu wybielającego, który przez 45 minut naświetlany jest tzw. zimnym światłem (technologia wyjątkowo łagodna dla zębów). Optymalna dawka światła i czas trwania zabiegu jest kontrolowana przez timer, w który wyposażona jest lampa. Na tym etapie zaangażowanie i współpraca Pacjenta z higienistka stomatologiczną odgrywa zasadniczą rolę w powodzeniu zabiegu wybielania. Dlatego przez dwie godziny po wybielaniu nie należy jeść i pić niczego poza wodą mineralną. Aby utrwalić efekt wybielania, przez 72 godziny po zabiegu, Pacjent powinien unikać pokarmów i napojów barwiących, gdyż zęby w tym okresie są bardziej wrażliwe na ponowne wchłonięcie barwników. Produktami zakazanymi są: kawa, herbata (nie tylko czarna, także owocowa), czerwone wino, jagody, buraki, barszcz czerwony, cola i inne napoje gazowane, soki. Zalecana jest tak zwana "biała dieta", czyli pokarmy nie posiadające barwników. Jej nieprzestrzeganie skutkować może częściową lub całkowitą utratą efektu wybielania. Pacjentom zalecamy również rezygnację z palenia papierosów oraz unikanie gorących jak i zimnych pokarmów i napojów. (3 CYKLE PO 15 MIN) ( 2 CYKLE )

,