• codzienna stomatologia
  Stomatologia
  zdrowie i piękno w prezenecie

Umów się na wizytę

601 - 155 - 351

MYSŁOWICE

604 - 987 - 979

DĄBROWA GÓRNICZA

 

Promocja

aparat ortodontyczny

Gabinet stomatologiczny Codzienna Stomatologia i Kosmetologia świadczy kompleksowe usługi stomatologiczne w atrakcyjnych cenach. W mieszczących się w Dąbrowie Górniczej i Mysłowicach gabinetach uzyskacie Państwo pomoc stomatologa, protetyka i ortodonty. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z zabiegami stomatologicznymi będącymi aktualnie na promocji.

Wszystkiego najlepszego !!!

 • Założenie aparatu stałego Damon Clear 1 łuk góra od 5-5 przezroczyste, Damon Q 1 łuk dół metal w cenie 8500 zł /-1000 zł . 7500 zł
 • Założenie aparatu stałego Damon Clear 1 łuk góra od 5-5 przezroczyste, Damon Clear 1 łuk dół od 3-3 przezroczyste w cenie 10000 zł/ -1500 zł. 8500 zł

Damon Clear - kosmetyczny i elegancki aparat stały z zamkami wykonanymi z przezroczystego materiału, leczenie jest niemal niewidoczne. Wykonane z przezroczystego materiału są przezierne dzięki temu stały się jednym z najbardziej ekskluzywnych wyborów w estetycznym leczeniu stomatologicznym ortodontycznym.

 • piaskowanie i scaling 200 zł
 • piaskowanie scaling i fluoryzacja 200 zł
 • piaskowanie scaling i lakierowanie 250 zł
 • piaskowanie scaling i biostymulacja laserowa 360 zł

Podaruj komuś wyjątkowy uśmiech! Barwniki z dymu papierosowego, kawy, herbaty, wina mają wpływ na kolor zębów. Gdy napoje oraz pokarmy negatywnie wpłynęły na biel naszych zębów możemy poddać je zabiegowi usuwania kamienia. Scaling polega na eliminacji twardych, zmineralizowanych złogów nazębnych przy pomocy urządzania – skalera. Kamień nazębny wpływa negatywnie nie tylko na estetykę uzębienia. Przyczynia się również do powstawania pośrednich lub bezpośrednich źródeł zapalanych przyzębia, ubytków zębów, chorób i odsłonięcia dziąseł. Kolejnym etapem wizyty w gabinecie stomatologicznym jest piaskowanie. Silny strumień piasku dentystycznego generowany przez piaskarkę, szybko i skutecznie usunie drobiny kamienia, przebarwienia oraz osad nazębny. Piaskowanie to zalecany zabieg nie tylko dla osób, które często korzystają z używek, ale również dla posiadaczy aparatu ortodontycznego. Zabieg piaskowania pozwala na oczyszczenie niedostępnych dla szczoteczki miejsc. W efekcie zęby odzyskają biel oraz zmniejszy się ryzyko rozwinięcia szkodliwych mikroorganizmów.

 • Wybielanie laserowe zębów 1200 zł „Uśmiech skraca dystans między ludźmi” teraz 890 zł. - 20 % Oferta Walentynkowa 2019 r. 

Naturalnie śnieżnobiałe zęby, które są niezaprzeczalnym atutem urody, należą niestety do rzadkości, dlatego współczesna stomatologia estetyczna wychodzi naprzeciw pacjentom, dla których uśmiech jest istotnym elementem zdrowia i własnego wizerunku. Obecnie Pacjenci oczekują nie tylko skuteczności, ale także wymiernych efektów w niedługim czasie. W Klinice Dr. Łukasza Babczyńskiego zabieg wybielania zębów przebiega w dynamiczny sposób. Najlepszą metodą jest wybielanie z wykorzystaniem światła jako aktywatora – lampy Beyond. Istotą tej techniki jest redukcja do minimum czasu wykonywania zabiegu. Co więcej, oczekiwany efekt jest widoczny natychmiast po jego zakończeniu. Proces wybielania przebiega w następujący sposób: na samym początku, higienistka stomatologiczna osłania dziąsła Pacjenta. Następnym krokiem jest nałożenie na zęby żelu wybielającego, który przez 45 minut naświetlany jest tzw. zimnym światłem (technologia wyjątkowo łagodna dla zębów). Optymalna dawka światła i czas trwania zabiegu jest kontrolowana przez timer, w który wyposażona jest lampa. Na tym etapie zaangażowanie i współpraca Pacjenta z higienistka stomatologiczną odgrywa zasadniczą rolę w powodzeniu zabiegu wybielania. Dlatego przez dwie godziny po wybielaniu nie należy jeść i pić niczego poza wodą mineralną. Aby utrwalić efekt wybielania, przez 72 godziny po zabiegu, Pacjent powinien unikać pokarmów i napojów barwiących, gdyż zęby w tym okresie są bardziej wrażliwe na ponowne wchłonięcie barwników. Produktami zakazanymi są: kawa, herbata (nie tylko czarna, także owocowa), czerwone wino, jagody, buraki, barszcz czerwony, cola i inne napoje gazowane, soki. Zalecana jest tak zwana "biała dieta", czyli pokarmy nie posiadające barwników. Jej nieprzestrzeganie skutkować może częściową lub całkowitą utratą efektu wybielania. Pacjentom zalecamy również rezygnację z palenia papierosów oraz unikanie gorących jak i zimnych pokarmów i napojów. Wybielanie zębów najnowszą lampą Beyond lub Laserem Picasso. (3 CYKLE PO 15 MIN) ( 2 CYKLE )