Stomatologia zdrowie i piękno w prezencie

Umów się na wizytę

601 155 351

32 317 88 88

MYSŁOWICE

604 987 979

512 515 052

DĄBROWA GÓRNICZA

Lub wyszukaj termin i zarezerwuj ONLINE

Umów się na wizytę

601 155 351

32 317 88 88

MYSŁOWICE

604 987 979

512 515 052

DĄBROWA GÓRNICZA

Lub wyszukaj termin i zarezerwuj ONLINE

Media o nas

Klinika Codzienna Stomatologia, posiadająca swoje filie w Dąbrowie Górniczej oraz Mysłowicach niedaleko Katowic, zrzesza najlepszych specjalistów w dziedzinie stomatologii. W skład zespołu kliniki wchodzi między innymi ortodonta, protetyk, chirurg stomatologiczny, chirurg twarzowo-szczękowy czy stomatolog estetyczny. Lekarze tworzący Codzienną Stomatologię to pasjonaci, którzy wkładają w swoją pracę całe serce oraz chętnie dzielą się swoją wiedzą z innymi. Sprawia to, że są doceniani przez Pacjentów, w tym również media i mają możliwość wypowiadać się na temat zdrowia oraz higieny jamy ustnej lub są doceniani i polecani innym czytelnikom.

Co wyróżnia klinikę Codzienna Stomatologia?

Dokładamy wszelkich starań, aby wizyty w klinice Codziennej Stomatologii były przyjemnością zarówno dla Pacjenta, jak i lekarza. Wyróżnia nas przede wszystkim:

  • możliwość przeprowadzania wizyt adaptacyjnych dla dzieci w celu zmniejszenia odczucia wyobcowania lub strachu,
  • indywidualne podejście do osób borykających się z lękiem przed dentystą,
  • szeroki wybór znieczuleń oraz możliwość skorzystania z sedacji wziewnej, która pozwala się zrelaksować podczas zabiegu i obniża ryzyko odczuwania jakichkolwiek dolegliwości bólowych,
  • możliwość przeprowadzenia leczenia kanałowego na jednej wizycie przy użyciu nowoczesnego endometru RAYPEX 5,
  • współpraca lekarzy w trudnych przypadkach oraz możliwość konsultacji ze specjalistami różnych specjalizacji w obrębie stomatologii,
  • najlepsi specjaliści z dziedzin kosmetologii stomatologicznej, leczenia zachowawczego, chirurgii stomatologicznej czy implantologii.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami, jakie można znaleźć o nas w mediach oraz do umawiania wizyt do specjalistów z Codziennej Stomatologii.

Przeczytaj co piszą o nas media:

,