• codzienna stomatologia
    Stomatologia
    zdrowie i piękno w prezenecie

Umów się na wizytę

601 - 155 - 351

MYSŁOWICE

604 - 987 - 979

DĄBROWA GÓRNICZA

 

Lek. stom. Paulina Dorczak - Puchała

Lek. stom. Paulina Dorczak - Puchała

Regularnie biorę udział w specjalistycznych zjazdach i konferencjach w kraju i za granicą, dzięki czemu mam okazję teoretycznie i praktycznie zapoznawać się z najnowszymi metodami leczenia, które umożliwiają ciągłe doskonalenie i poszerzanie posiadanych umiejętności. Wykorzystanie najnowocześniejszych metod i procedur leczenia, urządzeń diagnostycznych, czynią wszystkie realizowane przezeń zabiegi całkowicie bezpiecznymi i małoinwazyjnymi Z bardzo dobrymi wynikami rozwiązuję chirurgiczne problemy naszych pacjentów. Na co dzień zajmuje się też stomatologią zachowawczą, protetyką. W codziennej pracy stawiam na spełnienie oczekiwań estetycznych pacjenta. Praca zawodowa stała się moją pasją która nieustanie przynosi mi ogromną satysfakcje a uśmiech i zadowolenie pacjentów stają się spełnieniem marzeń.

Certyfikaty: 2014 - Endodoncja II - opracowanie kanałów korzeniowych za pomocą instrumentów maszynowych i wypełnianie metodami termicznymi.

2013 - Endodoncja I - opracowanie ręczne i wypełnianie kanałów korzeniowych metodą bocznej kondensacji gutaperki na jednej wizycie.

Dyplomy: 2014 - Stany zagrożenia życia i pierwsza pomoc medyczna w stomatologii.

2014 - Innowacyjne metody preparacji pod licówki, korony i mosty, inlaye i onlaye. Uzupełnienia pełnoceramiczne, cyrkonowe i na podbudowie metalowej. Zachowanie okluzji stycznej i dynamicznej.

Zaświadczenie o ukończeniu Seminarium w zakresie Pierwsza Pomoc organizowane przez Herman Jakub Herman, Mysłowice, dnia 19.01.2019r.