Stomatologia zdrowie i piękno w prezencie

Umów się na wizytę

601 155 351

32 317 88 88

MYSŁOWICE

604 987 979

512 515 052

DĄBROWA GÓRNICZA

Lub wyszukaj termin i zarezerwuj ONLINE

Umów się na wizytę

601 155 351

32 317 88 88

MYSŁOWICE

604 987 979

512 515 052

DĄBROWA GÓRNICZA

Lub wyszukaj termin i zarezerwuj ONLINE

Biżuteria nazębna

Biżuteria nazębna

W dzisiejszym świecie coraz istotniejszą rolę odgrywa autopromocja. Ludzie starają się wyróżnić z tłumu na różne sposoby. Próbują zaznaczyć swoją indywidualność poprzez dobór odpowiedniego stroju, czy też oryginalnych dodatków. Dziś do tego celu można wykorzystać także zęby. Biały i piękny uśmiech to właściwie standard, dlatego dla osób, które chcą wyjść poza utarte schematy i zabłysnąć, czymś niekonwencjonalnym, doskonałym rozwiązaniem będzie z pewnością biżuteria nazębna. Dzięki niej wasz uśmiech stanie się jedyny w swoim rodzaju.

Co należy wiedzieć o biżuterii nazębnej?

iżuteria nazębną na zachodzie cieszy się popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Jest ona w pełni bezpiecznym sposobem ozdabiania uzębienia, o ile zabieg jej mocowania przeprowadza stomatolog. Jej noszenie w żaden sposób nie zagraża zdrowiu zębów, a sam proces nakładania jest w pełni bezbolesny i trwa ledwo kilkanaście minut. Należy podkreślić, że w razie konieczność może ona zostać w prosty sposób zdjęta przez stomatologa. Zależnie od swoich preferencji można wybrać opcję biżuterii w wersji tymczasowej lub trwalszej (utrzymuje się do kilku lat). Dopuszczalne jest jej zakładanie także na licówkach.

Oferta biżuterii nazębnej

W naszym gabinecie posiadamy bogaty wybór biżuterii nazębnej. Osoby szukające eleganckiej i prostej ozdoby znajdą u nas proste, a zarazem eleganckie ozdoby wykonane z białego lub żółtego złota. Możemy zaoferować również wersje wyposażone w kamienie szlachetne, cyrkonie lub szkło kryształowe. Mamy także coś luksusowego i ekstrawaganckiego – biżuterię nazębną z kryształkiem Swarovskiego.

W jaki sposób mocujemy biżuterię nazębną?

Założenie biżuterii nazębnej jest coraz bardziej popularne, ponieważ nie wymaga wiercenia szkliwa Pacjenta. W trakcie mocowania ozdób na zębach wystarczy tylko specjalistyczny klej. Stomatolog precyzyjnie oczyszcza szkliwo przed zaaplikowaniem biżuterii nazębnej. W tym celu wykonuje np. usuwanie kamienia nazębnego oraz polerowanie. Dzięki temu ozdoby znacznie lepiej się trzymają. Dużą zaletą tego zabiegu jest również fakt, że Pacjent nie musi się do niego w żaden sposób przygotować. Po precyzyjnym oczyszczeniu zęba dentysta aplikuje specjalny materiał, który mocuje biżuterię do zęba. Następnie przytwierdza biżuterię nazębną za pomocą naświetlania światłem niebieskim. Pacjent po tak krótkim zabiegu może już cieszyć się nowym uśmiechem. Cała procedura trwa około 15 – 30 minut, nie wywołuje bólu i nie wymaga podawania znieczulenia.

Jak dbać o zęby po założeniu na nie biżuterii?

Po zaaplikowaniu biżuterii nazębnej Pacjent musi zachować podstawowe standardy higieniczne. Zaleca się nitkowanie jamy ustnej i mycie jej minimum 2 razy dziennie. Zalecamy także wizyty u naszych stomatologów co pół roku, aby usunąć kamień nazębny oraz wypiaskować zęby. Dzięki temu Pacjenci będą mogli cieszyć się pięknym uśmiechem z oryginalnymi ozdobami w formie biżuterii. Zalecamy także chwilową rezygnację ze spożywania twardych produktów oraz uważanie na rodzaj spożywanych posiłków. Dzięki temu diamenciki na zębach będą się dłużej utrzymywały na powierzchni szkliwa.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą biżuterii nazębnej w gabinecie stomatologicznym Codzienna Stomatologia. Gwarantujemy profesjonalną opiekę doświadczonych dentystów i dobór odpowiedniej biżuterii nazębnej.

,