• codzienna stomatologia
    Stomatologia
    zdrowie i piękno w prezenecie

Umów się na wizytę

601 - 155 - 351

MYSŁOWICE

604 - 987 - 979

DĄBROWA GÓRNICZA

 

Biżuteria nazębna

Biżuteria nazębna

W dzisiejszym świecie coraz istotniejszą rolę odgrywa autopromocja. Ludzie starają się wyróżnić z tłumu na różne sposoby. Próbują zaznaczyć swoją indywidualność poprzez dobór odpowiedniego stroju, czy też oryginalnych dodatków. Dziś do tego celu można wykorzystać także zęby. Biały i piękny uśmiech to właściwie standard, dlatego dla osób, które chcą wyjść poza utarte schematy i zabłysnąć, czymś niekonwencjonalnym, doskonałym rozwiązaniem będzie z pewnością biżuteria nazębna. Dzięki niej wasz uśmiech stanie się jedyny w swoim rodzaju.

Co należy wiedzieć o biżuterii nazębnej?

Biżuteria nazębną na zachodzie cieszy się popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Jest ona w pełni bezpiecznym sposobem ozdabiania uzębienia, o ile zabieg jej mocowania przeprowadza stomatolog. Jej noszenie w żaden sposób nie zagraża zdrowiu zębów, a sam proces nakładania jest w pełni bezbolesny i trwa ledwo kilkanaście minut. Należy podkreślić, że w razie konieczność może ona zostać w prosty sposób zdjęta przez stomatologa. Zależnie od swoich preferencji można wybrać opcję biżuterii w wersji tymczasowej lub trwalszej (utrzymuje się do kilku lat). Dopuszczalne jest jej zakładanie także na licówkach.

Oferta biżuterii nazębnej

W naszym gabinecie posiadamy bogaty wybór biżuterii nazębnej. Osoby szukające eleganckiej i prostej ozdoby znajdą u nas proste, a zarazem eleganckie ozdoby wykonane z białego lub żółtego złota. Możemy zaoferować również wersje wyposażone w kamienie szlachetne, cyrkonie lub szkło kryształowe. Mamy także coś luksusowego i ekstrawaganckiego – biżuterię nazębną z kryształkiem Swarovskiego.