• codzienna stomatologia
    Stomatologia
    zdrowie i piękno w prezenecie

Umów się na wizytę

601 - 155 - 351

MYSŁOWICE

604 - 987 - 979

DĄBROWA GÓRNICZA

 

Powiększenie ust

Powiększenie ust

Zabieg powiększający usta preparatem kwasu hialuronowego trwa kilkanaście minut i dla komfortu pacjentki przeprowadzany jest ze znieczuleniem (w kremie lub w znieczuleniu stomatologicznym). Dla powiększania ust wstrzykuje się kwas hialuronowy w czerwień warg. Czasem, na życzenie pacjentki modelujemy kształt warg, bardziej uwydatniając np. górną wargę, czy układając na wzór "Paris lips".

Zabieg uwydatnia czerwień wargową, uwypukla i podkreśla kontur ust. Jeśli kolor czerwieni warg jest mało intensywny, doradzamy wykonanie makijażu permanentnego. Stają się wtedy naturalne w wyglądzie i pełne.
Niesymetrycznym ustom ten zabieg pozwala przywrócić ładny kształt, a u osób z wadami wrodzonymi typu "zajęcza warga" przywrócić anatomię warg.

Efekt utrzymuje się kilka miesięcy (4- 8- 12 miesięcy) i zależy od rodzaju użytego do zabiegu preparatu oraz intensywności mimiki ust.

Po wykonanym zabiegu mogą pojawić się siniaki, które jednak w tej części twarzy łatwo przykryć makijażem. Stosować należy krem przyspieszający ich wchłanianie i gojenie.

Osoby ze skłonnością do opryszczki po konsultacji z lekarzem powinny stosować Heviran w tabletkach i maści.